Reference

Reference

Napsali o nás

Mezi jednotlivými články prosím použijte tuto navigaci.

Vážená paní Sluková,

chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasnu péči a výchovu moji dcerky Elišky. Naučila se u Vás spoustu dovedností, prohloubila znalosti základních pravidel slušného chování a taky se pobavila, pohrála si a seznámila s novými lidmi. Děkuji, že jste ji poskytly potřebnou oporu a ochranu při jejím rozvoji a dokázaly obejmout a pomoct, když bylo potřeba!

Prostředí školky je velice příjemné, čísté, útulné a domácí atmosféra jen dokresluje vhodné místo pro rozvoj dětí. Děkuji moc za lidský přístup, možnost realizace malých človíčků, kteří se teprve v životě hledají a hledají to svoje místečko, pozici a sebe samotné. Jsem ráda, že Vás dcera mohla poznat a strávit u Vás spoustu krásných chvil!!

Školku vřele doporučuji, neb prostředí je rodinné, málo dětí ve skupině, tedy individuální přístup, paní Monika Sluková je úžasně optimistický a vždy dobře naladěný člověk, který umí naslouchat, komunikovat, obejmout a být tu pro děti. Také program je záživný, zaujme děti a vyhovuje požadavkům na jejich rozvoj. Byla jsem velice spokojena a ocenila i vstřícnost a schopnost domluvy s námi rodiči při vyskytnutí jakýchkoliv problémů.

Ještě jednou děkuji za výjimečné a krásné zážitky v životě mé dcery, na které obě rády vzpomínáme!

Přeju hodně štěstí a vážím si spolupráce s Vámi, možnosti pobytu mé dcery ve Vaší školce a komunikace s Vámi:-)

S pozdravem a poděkováním Šmidová

Miniškolku U Spiritky navštěvovaly obě naše děti – Tali a Ruben – od 2. roku věku. Děkujeme paní učitelce a později i její asistentce za srdečný a milý přístup k dětem. K jejim potřebám byly vždy velmi citlivé, chápavé a měly trpělivost s učením jednotlivých návyků a pravidel, které se pak skvěle uplatnily v mateřské školce pro starší děti.

Naše děti se vždy do školky těšily (jak říkaly, “k Monice”) a plakaly snad jedině, když musely jít domů. Paní učitelka Monika měla a má perfektní systém v používaných pomůckách, které jsou pro děti velice atraktivní, edukativní a zároveň zábavné. Mohu říct, že v tomto věku (2-3 roky) si nejvíc naučených dovedností Tali i Ruben odnesli právě ze Miniškolky U Spiritky.

Prostředí je příjemně “domácí” a pro děti, přicházející ze svých domovů do často prvního cizího prostředí, je snadné se v něm “zabydlet”.

Děkujeme za všechnu péči a lásku, kterou dětem dáváte a přejeme školce mnoho dalších šťastných a spokojených dětí!

Kateřina, Vít a Talitha a Ruben Kotačkovi

„Miniškolka U Spiritky je školka, kde se náš David cítí jako doma, kam se každý den těší a já vím, že o něj bude dobře postaráno a naučí se spoustu nových věcí. Individuální a respektující přístup, příjemné prostředí, rozvíjející hračky i aktivity, spousta legrace a každodenní pobyt venku na zahrádce. A hlavně stále dobře naladěná Monika i teta. Moc děkujeme za báječné dva roky, které u vás mohl Davídek strávit!“

Zuzana Szalbotová

Syn začal chodit do Mini školky U Spiritky přesně ve dvou letech. Do školičky od prvního dne chodil s úsměvem, ze školky odcházel spokojený a pokaždé se na Moniku, na děti a na hračky moc těšil.

Velikou výhodou této školičky je její rodinná atmosféra, profesionální a vřelý přístup paní učitelky, krásné prostředí plné podnětných hraček a nepřeberné množství originálních Montessori pomůcek.

Myslím, že není třeba vyjmenovávat, co všechno se syn ve školce naučil. Stačí si otevřít fotogalerii a jen namátkou prohlídnout pár fotek. Děti školka U Spiritky baví a nikdy se v ní nenudí!

Děkuji paní Slukové za čas a péči o mého syna. Všem mohu tuto školku ze srdce doporučit!

Jana Košťálková

Johanka chodila do mini školičky na Spiritce od září do června 2012/2013 a když nastoupila, tak jí nebyly ještě 2 roky.  U paní Slukové jsme našli rodinné prostředí v kombinaci s Montessori způsobem vedení školky. Johanka byla přímo nadšená, naučila se spoustu nových věcí, poznala nové hračky, nové děti a nový způsob práce v kolektivu. Doma mi vypráví o svých zážitcích, zpívá písničky a stále na školku a hlavně na tetu Moniku vzpomíná.

Přístup paní Moniky je perfektní, s dětmi to umí, dokáže s nimi řádit a dává jim prostor, aby se mohly realizovat samy, což Johanka velmi ocenila. Johanka ve školce nikdy neplakala, vždy se tam těšila už několik dní dopředu a po obědě se jí potom nechtělo ani domů.

Výběr školky byl v našem případě spíše náhodný, ale rozhodně nelituju a školičku bych neměnila v žádném případě. Byla jsem velmi spokojená a hlavně jsem věděla, že je Johanka v dobrých rukou, což je u takhle malého dítěte asi nejdůležitější.

Paní Sluková, ještě jednou moc děkujeme, bude se nám po Vás stýskat. Přejeme Vám, ať Vás neopouští chuť a energie a ať Vaše školka praská ve švechJ

Děkuji!!!

Eliška Gýnová

Chtěla bych všem opravdu vřele doporučit Miniškolku U spiritky, kterou vede velmi profesionálně paní Monika. Myslím, že miniškolka je ideální pro děti mezi 2 a 3 roky, které se mohou ještě před vstupem do školky naučit základům samostatnosti i tomu, jak vycházet s ostatními dětmi. Navíc si krásně pohrají s Montessori pomůckami a vyzkouší si spoustu činností z praktického života.

Paní Sluková nechává děti samostatně osahávat jednotlivé pomůcky a hračky, ale zároveň jim připravuje společný program – výtvarné aktivity, zpívání, tancování, často zaměřené na roční období a s ním spojené svátky. Děti navíc chodí pravidelně ven, kde se mohou „vylítat“.

Paní Sluková alias „teta Monika“ umí s dětmi velmi dobře komunikovat a učí je toleranci a respektu k druhým a dodržování pravidel. Děti jsou ve školce spokojené a často se nám stávalo, že náš syn ani nechtěl jít domů.

Eva a Toníček Gleixnerovi

Miniškolku u Spiritky objevila moje kamarádka – kolegyně, když jsme řešily stejný problém, jak zajistit hlídání našich dvouletých holčiček během pracovní doby. Musím říct, že jsem kamarádce dodnes velmi vděčná, neboť v tak skvělou péči, které se zde Kristýnce dostalo, jsem ani nedoufala.

Moc se mi líbí přístup paní Moniky, které ke všem dětem přistupuje velmi otevřeně, vstřícně a mile. Na každý den je připraven zajímavý program, ale jisté rituály (přivítání, cvičení…) se opakují, což pro děti považuji za velmi dobré. Ve školce panuje krásná atmosféra a moje dcera mě neustále přemlouvá, že chce jet do školky. Dny, kdy opravdu jedeme, považuje za svátek a těší se. Přiznávám, že občas je školka i dobrou motivací, protože nejet by bylo pro naši malou hrozné J

Školka je krásná, čistá, přehledná, obdivuji výukové hračky a děti je milují. V každém počasí se jde na procházku nebo na dvoreček, kde jsou oblíbené atrakce jako klouzačky, trampolína. Vše se řeší bezpečně, děti znají a dodržují stanovená pravidla.
Děti se seznamují s přírodou, kamarádí se  šnekem Šrekem a starají se o něj, umí si po sobě uklidit, samy si nalévají pití a připravují na stůl… V malém kolektivu se navíc tolik neroznášejí nemoci jako v klasické velké školce.
Nikdy jsem nezažila, tak jak jsem zvyklá od starších synů, že bych přišla do školičky a tam panoval zmatek, křik, bezhlavé pobíhání… Vše se odehrává v klidu, pohodě, všichni jsou kamarády a většinou si vycházejí vstříc.

To mohu říci i o paní Monice, která mi vždy vyšla vstříc s jakýmkoliv problémem, ať již šlo o omlouvání či nárazové pohlídání jednoho ze starších synů. Jako k dětem je vstřícná a milá i k nám, maminkám. Svoji dceru u ní nechávám bez nejmenších obav, vím, že je v dobrých rukou. Miniškolku u Spiritky mohu s klidným srdcem doporučit naprosto všem.

Nám už se bohužel pobyt na Spiritce chýlí ke konci. Bojím se, že nástup do „klasické“ školky bude pro naši malou jistým rozčarováním. A jsem si jistá, že na školku na Spiritce budeme rády vzpomínat obě. A bude se nám stýskat.

Hanka a Kristýnka Veselých

Dobrý den,

ráda bych poděkovala za skvělé dva roky, které naše děti mohly strávit ve Vaší školce. Dětem velmi vyhovoval malý počet dětí ve třídě a příjemná zahrada skýtající prostor pro hru. Pro mě bylo důležité celkové zaměření školky, rozvoj vnímání pomocí montessori pomůcek, kterých využíváte ve Vaší školce opravdu mnoho, podpora tvořivosti a zapojení dětí do praktických činností ( na štrůdlu jsme si vždy všichni velmi pochutnali…:-)).

Nejdůležitější ovšem pro mne byl Váš individuální přístup k dětem a schopnost se jim zcela oddat.

Rodičům, kteří hledají vhodné předškolní zařízení pro své děti, mohu Vaši školku jen doporučit.

S pozdravem

Kvasnicovi

Vážená paní Slukovská,

ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za možnost navštěvování naší dcerky školky u Spiritky. Natálka se vždy do školky těšila a vracela se plná dojmů a zažítků a jak už jsem předesílala, nastavila jste „vysokou laťku“. Škoda, že takový přístup k dětem není i v ostatních předškolních zařízeních. Ne každý na to má pracovat s dětmi, ale Vy jste pro to stvořená.

rodiče Natálky K.

Chtěla bych moc poděkovat milá paní Slukové za skvělou péči a práci s mými dětmi! Vždy má nachystaný pěkný program, kde si děti hrají, ale také se učí, poznávají, rozvíjejí své dovednosti a poznají a osahají si spoustu věcí z běžného života, na což my, uspěchané mámy mnohdy nemáme čas.

Díky zahrádce se děti mohou proběhnout venku a poznávat život také v trávě. Děkuji za vždy otevřenou náruč pro děti a milé jednání. Velmi ráda tuto Miniškoličku U Spiritky DOPORUČUJI dalším rodičům!

Se srdečným pozdravem

Alena, Daneček a Emička Bařinovi